
Картка EM-Marine 125 kHz
10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Card EM-Marine (0.8)
- +380 (96) 150-09-09
Ціна картки EM-Marine 125 kHz вказана без урахування вартості доставлення. Порядок та форма оплати договірні: доступний безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб, відстрочення платежу тощо.
Ви можете купити картки EM-Marine 125 kHz, оформивши замовлення в інтернет-магазині компанії «Спецавтоматика», маркетплейсі «Пром» або за телефонами: +38 099-150-09-09 (Viber | Telegram), +38 096-150-09-09.
Картка EM-Marine 125 kHz (чип з UID номером, розмір: 85.6 х 54 х 0.8 мм)
Призначення
Безконтактна картка EM-Marine kHz призначена для радіочастотної ідентифікації в системах контролю доступу та обліку робочого часу.
Сумісність
Залежно від моделі зчитувача, можлива сумісність із популярним обладнанням в Україні, торгових марок: STOP-net, U-Prox, Cyphrax, Iron Logic, Fortnet, Dahua, HikVision, ZKTeco.
Принцип дії
Всередині картки розташована електронна схема, що складається з конденсатора, антени та чіпа із записаним UID (унікальним номером).
Потрапляючи в магнітне поле зчитувача, картка активується та передає йому свій UID.

Пам'ять
Безконтактна картка EM-Marine оснащена пам'яттю ROM (Read-Only Memory) об'ємом 64 біти, 40 з яких відведено під ідентифікатор виробника і UID.
EEPROM пам'ять для запису даних відсутня.
Тип чипа
EM4200 або TK4100.
Радіоінтерфейс (air interface)
Міжнародний стандарт ISO 18000-2.
UID (унікальний номер)
UID карти записується на стадії виробництва і не може бути змінений у процесі експлуатації.
Перезапис UID
Захист від копіювання
Відсутній.
Відстань зчитування
Залежно від моделі зчитувача та поверхні, на якій він встановлений, поле взаємодії з карткою може коливатися від 0 до 50 см.
Антиколізія
Відсутня.
Електроживлення
Безконтактна картка EM-Marine kHz належать до класу пасивних ідентифікаторів і не має вбудованого джерела живлення. Електричний струм, достатній для активації чіпа, індукується в антені магнітним полем зчитувача.
Корпус
Картка виготовлена з ламінованого ПВХ.
На одну зі сторін нанесено UID номер у форматі 40 біт (xxxxxxxxxx) та 16 біт (ххх,ххххх).
Габарити
Габаритні розміри картки: 85.6 мм (В) х 54 мм (Ш) х 0.8 мм (Т).
Через товщину, в побуті картка називається «тонкою».
Графічна персоналізація
Нанесення інформації на поверхню картки здійснюється методом прямого друку — наприклад, за допомогою принтерів Evolis: Zenius, Primacy, Avansia та інших.

Умови експлуатації
Експлуатація безконтактної картки EM-Marine допускається у приміщенні або на відкритому повітрі з впливом будь-яких атмосферних факторів.
Температурний режим від -30 С до +50 С.
Купити картки EM-Marine 125 kHz за низькою ціною та доставленням по Україні — легко: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Тернопіль, Хмільницький та інші.
Замовляйте картки EM-Marine 125 kHz в інтернет-магазині компанії «Спецавтоматика», маркетплейсі «Пром» або за телефонами: +38 099-150-09-09 (Viber | Telegram), +38 096-150-09-09.
✽ Характеристики та комплектація товарів з групи «Ідентифікатори для систем контролю доступу → Безконтактні картки EM-Marine (TK4100) 125 kHz» можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EM Microelectronic-Marin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ідентифікатора | Електронний радіочастотний |
| Форм-фактор | ISO |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Формат мікросхеми | EM Marine, EM Marine (EM4100) |
| Режим роботи | Безконтактний |
| Підтримка стандартів | EM Marine, EM Marine (EM4100) |
| Тип джерела живлення | Пасивний |
| Робоча частота ідентифікатора | 125 КГц |
| Дальність читання | 10 см |
| Друк ID | Так |
| Можливість нанесення друку, логотипу/клейма | Так |
| Максимальна кількість зчитувань | Не обмежено |
| Тип карти | Тільки читання |
| Розмір EEPROM пам'яті (bit) | Немає |
| Розмір ROM пам'яті (bit) | 64 |
| Можливість перезапису ID | Немає |
| Габаритні розміри (мм) | 85.6 мм (В) х 54 мм (Ш) х 0.8 мм (Т) |
| Температурний режим | від -30 °C до +50 °C |
| Загальні | |
| Довжина | 85.6 мм |
| Ширина | 0.8 мм |
| Висота | 54 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка 200 шт. Кожна картка упакована в індивідуальний поліетиленовий пакет.



